Obrazy na míru

Nabízíme tisk obrazů na plátně na míru. Pokud si přejete upravit velikost našich obrazů, jdeme vám vstříc a upravíme obraz na míru.

Obrazy na plátně do pokojů, obchodů a kanceláří

Vzhled všech typů interiérů lze snad proměnit použitím obrazů na plátně. Svůj obývací pokoj, ložnici nebo dětský pokoj můžete změnit k nepoznání. Našimi zákazníci jsou také provozovatelé obchodů, kanceláří a restaurací.

Pošlete nám vlastní grafiku nebo fotografii

Pošlete nám vlastní motiv nebo fotografii a my vám vytiskneme obraz na plátně. K výpočtu cenové nabídky tisku budeme potřebovat tyto informace:

  • šířka a výška obrazu
  • způsob provedení
    • varianta je tzv. "mirror" - kdy okraje které obepínají rám jsou zrcadlení, takže linky a obraz pokračuje kolem rámu. Fotografie zůstává v požadovaném rozměru
    • bílé okraje které obepínají rám - fotografie zůstává v požadovaném rozměru
    • fotografie pokračuje kolem rámu - fotografie je zvětšena o potřebný kus materiálu k obepnutí rámu (až 6 cm)

Doporučené parametry na podklady nebo soubory k tisku najdete zde.

 190427_fotoplatno_obdelnik_vas_motiv

Spočítáme vám kalkulaci

Kontaktujte nás na info@pixmat.cz

 

Vyberte si exkluzivní produkty

Zkrášlování interiérů na naším vášním. Vytváříme proto vlastní obrazy. Výsledkem jsou exkluzivní produkty s nejrůznějšími fotografiemi nebo grafiky. Protože jdeme s dobou, snažíme se navrhovat naše produkty v souladu s aktuálním trendem designu.

Naše produkty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. K výrobě tapety používáme materiály z Německa. Mezi našimi exkluzivními produkty jsou vliesové a samolepící tapety nebo fototapety, obrazy na a nástěnné dekorace.

V našem e-shopu najdete celou řadu obrazů na různá témata. Zvolit můžete z dostupných fotografií a grafiky. Obrazy na plátně budou skvěle vypadat i vaše vlastní fotografie.

Poštovné zdarma

Na vybrané produkty máme pro vás poštovné zdarma. Standardně je u nás nastaveno poštovné zdarma u všech tapet, fototapet a obrazů. Nabízíme také možnost osobního odběru u nás v kanceláři nebo na skladu.