Proč nakupovat u nás

Spokojení zákazníci

Naší prioritou jsou naši zákazníci. Jdeme jim vstříc. Řešíme jejich přání. Rádi upravíme produkty na míry. Pomůžeme s výběrem produktů. Navrhujeme řešení interiéru. Do našeho e-shopu pečlivě navrhujeme kreativně vzory a vybíráme produkty, které jsou vhodné do všech interiérů. Naší prací a aktivitou se snažíme zkrášlovat interiéry domovů našich zákazníků. Proto vkládáme celé srdce do toho, co vytváříme. Výsledkem u nás je spokojený zákazník.

Exkluzivní produkty

Zkrášlování interiérů je naším vášním. Vytváříme proto vlastní vzory tapet. Výsledkem jsou exkluzivní produkty s nejrůznějšími vzory. Protože jdeme s dobou, snažíme se navrhovat naše produkty v souladu s aktuálním trendem designu.

Naše produkty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. K výrobě tapety používáme materiály z Německa. Mezi našimi exkluzivními produkty jsou vliesové a samolepící tapety nebo fototapety a obrazy.

Tapety na zeď - pomocí kvalitní vliesové tapety na zeď můžete svůj interiér bytu, kanceláře nebo jiného komerčního prostoru změnit podle vašich představ a zpříjemnit tak komfort užívání interiéru. Vzory našich tapet jsou exkluzivně ilustrované a navržené tak, aby tapety byly vhodné do všech interiérů. Vliesové tapety jsou bez zápachu, bez obsahu PVC. Dodáváme vliesové tapety hladké, strukturované a přírodně matné. Kromě vliesových tapety dodáváme i tapety samolepící vinylové nebo samolepící textilní tapety.

Samolepící tapety - samolepící tapety jsou určeny především na hladké povrchy jako povrchy nábytku. Snadno lze samolepící tapetou změnit vzhled šatní skříně, kuchyně apod.

Fototapety - fototapety jsou tapety, na které se vytiskne celá fotografie nebo kresleného obrazu pro nalepení na zeď. Fototapety jsou oblíbené, protože lze mít fototapety na konkrétní téma nejrůznějšího druhu. Používané materiály na fototapety jsou z vliesových tapet nebo samolepících tapet.

Obrazy na plátno - obraz na plátno krásně doplní váš interiér. Vysoce kvalitní plátno (canvas) je potištěné ekologickými inkousty na bázi latexu. Obraz na plátně je napnutý na vnitřním rámu z masivního dřeva. Obraz lze dodatečně napínat. Napínacími klínky jsou standardně opatřeny v rámu. Háček na zavěšení obrazu je přiložen.

Nástěnné dekorace - naše nástěnné dekorace vytváříme převážně na míru pomocí laserového gravírování a řezání. Vytváříme tím produkty gravírované převážně do dřeva.

Poradíme s výběrem

Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodného produktu. Dlouhodobě se zabýváme návrhy interiérů na míru. Neváhejte nás kontaktovat na info@pixmat.cz. Zdarma vám navrhneme vhodný produkt z našeho sortimentu.

Široký výběr

V oblasti designu interiéru jsou neomezené možnosti. Uvědomuje si, že každý má jiný vkus. Náš sortiment produktů proto neustále doplňujeme, aby si každý mohl něco vybrat. Neustále rozšiřujeme naši nabídku, abyste měli stále více možností.

Výrobek by měl být odrazem vaší osobnosti. Respektujeme vkus každého, a proto jsme se zaměřili na širokou nabídku kategorie a variant. Vytváříme proto vlastní vzory tapet. Výsledkem jsou exkluzivní produkty s nejrůznějšími vzory. Protože jdeme s dobou, snažíme se navrhovat naše produkty v souladu s aktuálním trendem designu.

Nabízíme více variant u jednoho produktu. Různé varianty jsou standardně u tapet, fototapet a obrazů. Nicméně vám jdeme vstříc a nabízíme nadstandardní úpravu produktu na míru. Upravíme vám velikost a opakování vzoru tapety, přizpůsobíme vám velikost obrazu či plakátu, a to vše na míru.

Více variant nebo produkty na míru

Nabízíme více variant u jednoho produktu. Různé varianty jsou standardně u tapet, fototapet a obrazů. Nicméně vám jdeme vstříc a nabízíme nadstandardní úpravu produktu na míru. Upravíme vám velikost a opakování vzoru tapety, přizpůsobíme vám velikost obrazu či plakátu, a to vše na míru.

Pokud si přejete navrhnout celý interiér vašeho bytu, obchodu či restaurace s použitím našich produktů. Kontaktujte nás na info@pixmat.cz. Rádi vám pomůžeme.

Poštovné zdarma

Na vybrané produkty máme pro vás poštovné zdarma. Standardně je u nás nastaveno poštovné zdarma u všech tapet, fototapet a obrazů. Nabízíme také možnost osobního odběru u nás v kanceláři nebo na skladu.