Tapety na míru

Nabízíme tisk tapet na míru. Pokud si přejete upravit motiv z našich tapet, jdeme vám vstříc a upravíme vám motiv na míru. Změnit můžeme tak velikost a opakování vzoru či motivu tapety.

Tapety do pokojů, obchodů a kanceláří

Vzhled všech typů interiérů lze snad proměnit použitím digitálně tištěných tapet. Svůj obývací pokoj, ložnici nebo dětský pokoj můžete změnit k nepoznání. Našimi zákazníci jsou také provozovatelé obchodů, kanceláří a restaurací

Pošlete nám vlastní grafiku nebo fotografii

Pošlete nám vlastní motiv nebo fotografii a my vám vytiskneme tapetu. K výpočtu cenové nabídky tisku budeme potřebovat tyto informace:

  • šířka a výška tapety
  • vámi vybraný materiál tapety

Přehled materiálu najdete níže na této stránce. Doporučené parametry na podklady nebo soubory k tisku najdete zde.

 

190531_fototapety_vas_motiv_s

Spočítáme vám kalkulaci

Kontaktujte nás na info@pixmat.cz nebo využijte kontaktní formulář

Vložením zprávy souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

 

Poradíme s výběrem tapet

Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodného materiálu. Neváhejte nás kontaktovat na info@pixmat.cz. Máme v nabídce tyto tapety:

Tapety na zeď - pomocí kvalitní vliesové tapety na zeď můžete svůj interiér bytu, kanceláře nebo jiného komerčního prostoru změnit podle vašich představ a zpříjemnit tak komfort užívání interiéru. Vzory našich tapet jsou exkluzivně ilustrované a navržené tak, aby tapety byly vhodné do všech interiérů. Vliesové tapety jsou bez zápachu, bez obsahu PVC.

Samolepící tapety - samolepící tapety jsou určeny především na hladké povrchy jako povrchy nábytku. Snadno lze samolepící tapetou změnit vzhled šatní skříně, kuchyně apod. Vhodné jsou zejména do komerčních prostor, promo akce a sezónní nabídky.

Fototapety - fototapety jsou tapety, na které se vytiskne celá fotografie nebo kresleného obrazu pro nalepení na zeď. Fototapety jsou oblíbené, protože lze mít fototapety na konkrétní téma nejrůznějšího druhu. Používané materiály na fototapety jsou z vliesových tapet nebo samolepících tapet.

Dodáváme

  • vliesové tapety hladké
  • vliesové tapety strukturované
  • vliesové tapety přírodně matné
  • samolepící vinylové permanentní
  • samolepící vinylové snímatelné (pro častější změnu designu)
  • samolepící textilní tapety

Vyberte si exkluzivní produkty

Zkrášlování interiérů na naším vášním. Vytváříme proto vlastní vzory tapet. Výsledkem jsou exkluzivní produkty s nejrůznějšími vzory. Protože jdeme s dobou, snažíme se navrhovat naše produkty v souladu s aktuálním trendem designu.

Naše produkty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. K výrobě tapety používáme materiály z Německa. Mezi našimi exkluzivními produkty jsou vliesové a samolepící tapety nebo fototapety, obrazy na plátno a nástěnné dekorace.

V našem e-shopu najdete celou řadu vzorů tapet na různá témata. Zvolit můžete z dostupných motivů. Na tapetách budou skvěle vypadat i vaše vlastní fotografie.

Poštovné zdarma

Na vybrané produkty máme pro vás poštovné zdarma. Standardně je u nás nastaveno poštovné zdarma u všech tapet, fototapet a obrazů. Nabízíme také možnost osobního odběru u nás v kanceláři nebo na skladu

 

09_reklama_small